piątek, 18 października 2013

#50- Koniec

piątek, 18 października 2013
Wydaje mi się, że przyszedł wreszcie czas na notkę pożegnalną. Nic nie pojawiło się tutaj od początku września. Zawaliłam, niestety. Nie mam już kompletnie pomysłów na tematy. Szczerze zazdroszczę blogerkom, które prowadzą blogi od 2008 roku i nadal się rozwijają. Mi się nie udało. Na tą chwilę jest Was 184 (42 na bloglovin). Napisałam 50 (nie skasowanych) notek. Dodaliście do nich 602 komentarze. W sumie blog został wyświetlony 9 910 razy... Czy jestem zadowolona z takich wyników? Muszę przyznać, że tak. Nie wkładałam w tego bloga jakoś strasznie dużo wysiłku, ale opłaciło się. Na koniec chciałabym podziękować wszystkim stałym czytelnikom, takim jak: Marcepanek , Agata D, Amersu, Daniela,czy  Looney. Było Was na pewno więcej, tych stałych komentujących, ale trudno jest mi sobie przypomnieć Wasze nicki, po takim czasie. (z moją pamięcią jest tak: zapamiętuję szybko, ale równie szybko zapominam).  Oraz ogólnie dziękuję wszystkim, którzy napisali chociaż jeden komentarz tutaj, polecili mojego bloga u siebie, czy weszli i przeczytali parę notek... No i to by było na tyle. Nie kasuję Polnych-maków. Może kiedyś wrócę. Jak na razie będzie to po prostu opuszczony blog tak jak przez ostatnie półtora miesiąca.
Pozdrawiam, Kutnianka. 

6 komentarzy:

 1. Już trzeci blog z obserwowanych przeze mnie zawiesza w ostatnim czasie działalność... A śledzę ich zaledwie 20-pare ;)

  -Ania

  OdpowiedzUsuń
 2. No trudno, może kiedyś wrócisz! :)

  http://carmelovaa.blogspot.no/

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda :c

  Już w tym tygodniu adres mojego bloga zostanie zmieniony z girls-trio.blogspot.com na life-by-katiee.blogspot.com
  Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszam do obserwacji bloga.
  http://girls-trio.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Szkoda, że to już koniec, ale cóż.
  To był fajny blog :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ojejusiu, czuję się taka wyróżniona ;) Nie ma za co kochana :* Szkoda, że nic nie będzie narazie, bardzo mi się podoba Twój styl pisania. Czekam na to, aż może zmienisz zdanie ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam nadzieję, że niedługo tu wrócisz :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz. Naprawdę wiele dla mnie znaczy.
Jeżeli chcecie bym weszła na Wasze blogi podeślijcie linka. Będzie mi prościej. Co jednak nie oznacza, że wyznaje zasadę obserwację za obserwację. Dodaję blogi, które naprawdę mnie ciekawią :) I tyle w tym temacie.

Pozdrawiam, Weronika

|Polne-Maki| Trochę mody, trochę kultury, książki, filmu, różnych zagadnień (W.) © 2014